Pekný deň, dnes je
27.02 2020
Alexander
Prihlásenie
Alias:
Heslo:
Ankety
Aká je vaša autorita v otázke náboženstva?

Iba Biblia
38.45%
Cirkev, tradícia a potom Biblia
44.67%
Nemám autoritu
16.88%

Počet hlasujúcich: 4674
Vyskúšaj sa!
A Háman riekol kráľovi Ahasverovi: Je nejaký národ, rozptýlený a oddelený od iných medzi národami po všetkých krajinách tvojho kráľovstva, a ich, toho národa zákony sú rozdielne od zákonov všetkých národov, a kráľových zákonov nezachovávajú. Preto nie je to na prospech kráľovi nechať ich na pokoji.
Jestli sa to vidí kráľovi za dobré, nech sa napíše, aby ich vyhubili, a odvážim desať tisíc hrivien striebra do rúk tým, ktorí konajú kráľovu prácu, aby ich vniesli medzi poklady kráľove.
A kráľ snímuc svoj prsteň so svojej ruky dal ho Hámanovi, synovi Hammedatovmu, Agagskému, protivníkovi Židov.
Z akej knihy a kapitoly sú tieto verše?
Kniha: kapitola:
Skóre: 0
Získavaj novinky o bibliaaty


Filmy a knihy
Filmy a knihy
Najnovší dokument
Autor: Sarah | 27.02 2020
Niektorí možno poznate ” obdobie sucha”, keď vám nič nevychádza, máte plno problémov, otázok a dokonca aj Pán Boh je akýsi mĺkvy, zdá sa, akoby vás opustil aj On. Moje posledne obdobie sucha bolo dlhšie a suchšie ako som si vedela predstaviť. V máji 09 som zmaturovala, a dala som si prihlášky na VŠ, na môj vysnivany odbor, že si konečne splním môj sen. S napätím som čakala na konečný verdikt. Keď mi ale zo všetkých 3 univerzít prišla negatívna odpoveď, cítila som sa strašne.. posledná z posledných, najhlúpejšia z najhlúpejších. V mysli sa mi hneď vynorila otázka: ,,a čo teraz?...
detail
Vítame užívateľov
jessca123
Kristína
Ľubomír
klaudiacav
Alica
© 2010 bibliaaty.sk
Načítavanie...