Téma:

Ježiš ten isty včera i dnes a na veky

Zobraziť: Zoradiť:
l 1 r
Autor: JezisovSvedok
7284

ZID 13,8 Toto je tema ,ktora sa ma zaoberat o tom ze v com je Jezis ten isty vcera dnes i na veky.


Chcem reagovať...
Pridané: 16:35 11.01 2012 Streda
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 7440
icon - Príspevok bol upravený autorom. Pôvodný text, oprava 1
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 520
Autor: burinka
7440
Príspevok sa načítava...

a práve som dnes ráno rozmýšľala na tým že Ježiš je ... už som počula hocičo o tom aký Ježiš nieje, ale aj keď sa nezhodneme na tom kto to je, nevyvrátime, že je , veď počítame náš letopočet od jeho narodenia icon ano, dnes je zo mňa pani "múdra"
raz som mala tento sen:
čítala som si v knihe židom o tom, že Ježiš je na obraz kňaza Mel(..niečo) a tak som si v duchu hovorila: Tak Ježiš sa zjavil Abrámovi ako kňaz aj židom na púšti ako ohnivý sĺp aj prvým kreťanom po jeho ukrižovaní a nám čo-nič?, my niesme dosť dobrí?
...to nebol ešte sen, až toto:
šla som niekde po chodoch hore na vežu, na vrchu som počula hlasy a smiech, bola tam hala, dobre osvetlená, jednoducho zariadená - iba pár lavíc okolo steny. Bolo tam pár ľudí, veľmi spokojných, rozprávali sa a bol tam aj On, Ježiš. Bol oblečený v bielom, ako za jeho čias. Pamätám si ako sa na mňa pozrel a usmial, tak som šla ďalej.
V uchu som si hovorila: "Má nas rád, prišiel", ale on vedel, čo si myslím a povedal" Som tu nie preto,že vás mám rád, ale preto, že vy máte radi mňa"
Mal narodeniny a chystali sme mu oslavu. Dali sme mu tortu a miesto darčekou pohľadnice,vlastnoručne urobené (dosť obyčajné) Každú jednu pohľadnicu si zobral s úsmevom prečítal. Potom on rozdával darčeky nám, každému čo potreboval, mne nič. To ma hnevalo.
Ale prišiel ku mne a povedal: Ja viem, čo potrebuješ a viem, kedy ti to dám".
Spievali sme mu: Veľa šťastia zdravia... Potom sme sa šli modliť na balkóm, iba niektorí, ale aj ja. Bola som nervózna, bála som sa modliť, keď vedľa mňa kľačal Ježiš, tak som iba ďakovala, za to čo nám Boh stvoril. Nakoniec sa modlil aj sám Ježiš,  - spieval asi po hebrejsky, počula som nádhernú melódiu.
Nakoniec, sme zišli dole. Boli sme asi vo futbalovou štadióne, všetko bolo čierno-biele, až ma bolelo brucho ako mi bolo z toho úzko. Ježiš povedal: SOM S VAMI, VŽDY SOM BOL S VAMI. A TERAZ CHOĎTE A ČINTE MI UČENÍKOV.


Chcem reagovať...
Pridané: 14:30 16.01 2012 Pondelok
******
icon - Príspevok bol upravený autorom. Pôvodný text, oprava 1, oprava 2
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 70
Autor: JezisovSvedok
7448

Jezis je ten vo všetkom čo robil,robi a bude robit.Dneska to robi skze svohjo Ducha Svateho a Svojich Sluzobnikov
 Jan 14:12-17 
 12 Ameň, ameň vám hovorím, že ten, kto verí vo mňa, skut­ky, ktoré ja činím, bude aj on činiť, a ešte aj väčšie ako tie bude činiť, lebo ja idem k svoj­mu Ot­covi. 13 A čokoľvek budete prosiť v mojom mene, učiním to, aby bol Otec os­lávený v Synovi. 14 Keď budete niečo prosiť v mojom mene, ja učiním. 15 Ak ma milujete, os­tríhaj­te moje pri­kázania, 16 a ja požiadam Ot­ca, a dá vám iného Tešiteľa, aby bol s vami na veky, 17 toho Ducha prav­dy, ktorého svet ne­môže prijať, pre­tože ho ne­vidí ani ho ne­zná. Ale vy ho znáte, pre­tože pre­býva u vás a bude vo vás. 
 Ake skutky vatsie? Pozri co robi skrze Svojho Ducha A Sluzobnikov. Jheo evanjelium sa kaze po celom svete uzdravuje a vyslobodzuje ,mozem vidiet ze Jezis je ten isty vcera dnes i na veky.AMEN SLAVA TEBE JEZISU

  MAR 16,20
   http://www.youtube.com/watch?v=YKtg5mm2qPs   Bozie Slovo sa naplnuje pred nasimi ocami   ZJ 7,9 kto moze spocitat Bozi narod, Slava Len Tebe patri Jezisu

  http://www.youtube.com/watch?v=0Hzc1IVbIJY&feature=related   17 A uverivších budú sprevádzať tieto znamenia: v mojom mene budú vy­háňať démonov, budú hovoriť novými jazyky, 

  http://www.youtube.com/watch?v=FR4NMs09H6Q&feature=results_main&playnext=1&list= PL11B1169C2277AB94   18 hadov budú brať, a keby vy­pili niečo sm­rťonos­né, ne­uškodí im; na chorých budú vzkladať ruky, a budú sa mať dob­re. 
 19 A tak Pán Ježiš, keď do­hovoril s nimi, vzatý bol hore do neba, a sadol si po pravici Božej. 20 A oni vy­šli a kázali všade a Pán spolu­účin­koval a po­tvr­dzoval slovo tým, že ho sprevádzaly divy. Ameň.
 AK KAZES TO ISTE EVANJELIUM AKO RANNA CIRKEV TAK PAN MUSI SPOLUUCINKOVAT A POTVRDZOVAT SVOJE SLOVO.
AJ V TOM JE JEZIS TEN ISTY VCERA DNES I NA VEKY.AK SA TO NEDEJE U VAS CIJE SLOVO KAZETE?VASE SLOVO NEPOTVRDI IBA SVOJE.                                                                BOH VAS ZEHNAJ


Chcem reagovať...
Pridané: 13:35 17.01 2012 Utorok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 7449
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 520
Autor: burinka
7449
Príspevok sa načítava...

ahoj bibliaťáci riešim jednu vážnu vec a keďže ako sa hovorí viac hláv, viac rozumu pýtam sa aj vás. Vieme že podľa ovocia poznáš  strom, sú ovocia Ducha Svätého potom teda sú ovocia ducha špinavého=zlého. Tí, ktorí konajú podla Ducha Svätého patria Bohu a tí, ktorí podľa ducha špinavého, patria satanovi. Mám pravdu? môj problém je, že v mojom blízkom okolí, žije človek-otrok satanov, ktorý koná veľmi ale neskutočne veľmi zlé veci-to ukazuje, že je otrok satanov - čo mám robiť???

Nie všetci, ktorý urobia niečo dobré, patria Bohu a tiež nie všetci, ktorí urobili niečo zlé patria satanovi, ale tento jeden je skutočný otrok satanov -to najhnusnejšie, najšpinavšie, najpodlejšie čo chodí po zemi

veľa zmôže modlitba spravodlivého, ale moja modlitba veľa nezmohla
budem vďačná za každú radu, a hlavne za vašu modlitbu.


Chcem reagovať...
Pridané: 14:19 17.01 2012 Utorok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 7460
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 70
Autor: priatel
7460
Príspevok sa načítava...

burinka-ahoj. Pán hovori o tvojom probleme toto MAT 5,44-44 ,ale aj toto TIT 3,10-10 .verim,ze ti moze zjavit,co z toho sa vztahuje na tvoj problem icon


Chcem reagovať...
Pridané: 18:04 17.01 2012 Utorok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 7478
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 138
Autor: burinka
7478
Príspevok sa načítava...

Ahoj priatel, dik za radu,je vsak rozdiel mať nepriatela vo svojej blizkosti a niekoho, kto sa stal otrokom satanovim. aj Ježiš prišiel aby volal hriešnikov /teda jeho neprietelov/ k pokaniu, s posadnutým človekom nevyjednával.My vidíme iba fyzický svet, ale je tu  ešte ten duchovný

A keď išiel odtiaľ Ježiš, videl človeka menom Matúša, sedieť na cle a povedal mu: Poď za mnou! A vstal a išiel za ním.
10 A stalo sa, keď sedel Ježiš v jeho dome za stolom, že hľa, prišli mnohí publikáni a hriešnici a stolovali spolu s Ježišom i s jeho učeníkmi.
11 A keď to videli farizeovia, hovorili jeho učeníkom: Prečo jie váš učiteľ s publikánmi a s hriešnikmi?
12 A Ježiš počujúc to povedal (im): Zdraví nepotrebujú lekára, ale nemocní.
13 Lež iďte a naučte sa, čo je to: Milosrdenstvo chcem a nie obeť. Lebo neprišiel som volať spravedlivých, ale hriešnych ku pokániu.Chcem reagovať...
Pridané: 09:47 21.01 2012 Sobota
******
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 70
l 1 r
© 2010 bibliaaty.sk
Načítavanie...