Téma:

List pre Teba...

Zobraziť: Zoradiť:
l 1 r
Autor: pablo1985
361

Keď si sa dnes ráno zobudil všimol som si Ťa a dúfal som, že mi povieš aspoň vetu, alebo tých pár slov, prosiac o môj názor alebo ďakujúc, čo sa stalo včera. Avšak všimol som si, že si bol veľmi zamestnaný hľadaním toho, čo si oblečieš do prace. Bol som trpezlivý, keď si utekal z domu, obliekajúc sa... Viem, že si mal toľko času, aby si sa zastavil a povedal aspoň: čau. Avšak bol si príliš zaneprázdnený. Kvôli tomu som znova dovolil, aby sa zrodil nový deň a zapálil som nebo pre Teba, naplnil som ho farbami a sladkým spevom vtákov, aby som videl, či si ma počul. Pozoroval som Ťa keď si išiel do práce a čakal som Ťa trpezlivo cely deň. So všetkými vecami, čo si mal urobiť som Ťa podporil, ale bol si veľmi zamestnaný, aby si mi niečo povedal. Pri Tvojom návrate som videl Tvoju únavu, preto som Ťa chcel okúpať, lebo voda odnáša stres. Keď však začalo pršať, rozzúril si sa a urazil si moje meno. Veľmi som dúfal, že budeš rozprávať, bolo ešte veľa času. Potom si zapol telku, ja som však trpezlivo čakal. Počas programu si sa navečeral, avšak znovu si zabudol na mňa, nevenoval si mi ani slovo. Všimol som si, že si veľmi unavený a túžiš po tichu a tak som zatemnil nebo, zapálil sviečku. Bolo to naozaj krásne, ale Teba to nezaujímalo. Bol si zničený. Poprial si dobrú noc celej rodine, spadol si na posteľ a v momente si zaspal. Sprevádzal som Tvoje sny hudbou, nočné vtáctvo sa rozospievalo, ale to nie je dôležité, pretože si si ani neuvedomil, že som tu stále pre Teba. Mám viac trpezlivosti ako si môžeš predstaviť. Tiež by sa mi páčilo naučiť Ťa mať trpezlivosť s druhými. MÁM ŤA RÁD a každý deň čakám na Tvoju modlitbu i krajinu som vytvoril iba pre Teba. Dobre, opäť si sa zobudil a znova som tu s mojou láskou a čakám na Teba, veriac, že dnes mi venuješ aspoň trocha času.

Pekný deň
Tvoj otec BOH.


Chcem reagovať...
Pridané: 10:44 18.01 2009 Nedeľa
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 419, 3159
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 77
Autor: Janko
419
Príspevok sa načítava...

Toto som zažíval nešťastných 28rokov, vďaka Bohu je to preč..


Chcem reagovať...
Pridané: 23:50 23.01 2009 Piatok
******
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 204
Autor: 7777anielik
420

Presne toto som zažila mnoho krát vôbec som si neuvedomila, že všetko čo sa okolo mňa deje niekto pre mna aj robi. Až raz prišiela jedna osudová vec, ktorá zmenila celý môj pohlad na svet! Začala som si uvedomovať, že pri každej priležitosti je niekto pri mne! A ten niekto bol BOH! A od vtedy sa sbažim mu za všetko poďakovať. Viem sa tešiť s každej maličkosti čí je to už len dážď, slnko, jedlo, priatelia či rodina!


Chcem reagovať...
Pridané: 19:33 24.01 2009 Sobota
******
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 20
Autor: zahor21
3159
Príspevok sa načítava...

Ahoj pablo1985. Ja som nedával Boha na prvé miesto do 22. roku života. Veril som, že je ale. Bolo tam. V roku 1986    mi Boh povedal : "Chlapče spamätaj sa. Ja som Tu, tak ma vnímaj a miluj ma tak ako ja Teba. Keď som sa pozviechal zo zranení niet rána ani večera, aby som Bohu nepoďakoval za prežitý čas a za to čo pre mňa vykonal. A každý deň cítim, že je Boh so mnou ako milujúci Otec.  4MOJ 6,24-27


Chcem reagovať...
Pridané: 19:04 05.08 2010 Štvrtok
******
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 2022
l 1 r
© 2010 bibliaaty.sk
Načítavanie...