Téma:

Sochy, obrazy a ucta k svatym a Marii

Zobraziť: Zoradiť:
l 1 r
Autor: hlasvolajuceh
10069

Vacsina ludi nosi, alebo si vesia obrazky svojich milovanych, deti, manzelky. Oh, ako sa opovazuju? Ved oni miluju, tie obrazky. Oni ich pobozkaju, manzel pobozka obrazok svojej manzelky. A prihovara sa obrazku ako ju miluje. No to je hnus! Ako sa opovazuje! Manzelka to neznesie...

Dnesna psychologia jasne opisuje taketo spravanie za velmi pozitivne a napomaha pri prehlbovani vztahov. A presne o toto ide, ide o budovanie vztahu s Kristom! To iba protestanti si trapne namyslaju, ze katolici sa klanaju socham. Uz konecne dospejte a pochopte, co sa deje v mozgu a preco to je pre cloveka potrebne.

Co sa tyka soch Marie a svatych, tam pretrvava podobny postoj. Maria nam bola dana za matku a spolu s matkou kracame za Kristom. Ona nam bola vzorom ako stat pod krizom a ako daleko ho nasledovat. Podobne zo svatymi, su nam vzorom lasky, ktoru prechovavali v sebe voci Kristovi. Su nam vzorom lasky voci kristovi, preto nosime ich obrazky aby nam pripominali tuto lasku!   Joj to nesmieme, lebo mi ich vyznavame za bohov! My dobre vieme, ze bohmi nie su! To si skor vy myslite, takze v podstate Vy prechovavate okultny a modlarsky postoj. Zijete v akomsi krci, ktory vas odobera o slobody prejavu lasky spominanym sposobom. A kedze mate takyto postoj, je lahsie sa dopustit modlosluzobnictva, lebo pripisujete veciam takuto charakteristiku.


Chcem reagovať...
Pridané: 13:28 23.07 2013 Utorok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 10992, 11401
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 92
Autor: crosbow
10992
Príspevok sa načítava...

hlasplápolucehoaké je spoločenstvo svetla s tmou? Aká zhoda medzi Kristom a Beliálom? Alebo aký podiel veriaceho s neveriacim? Aké spojenie medzi chrámom a modlami?“ (2. Korintským 6:14-16) 

  tvoja sekta smilnica katolícka čítaj písmo zjavenie jána že je na lôžko uvrhnutá ... to znamená že ešte stale je ale už nemá taký vplyv ako mala v obdobý temna ktore táto oštara sposobovala ... a čítaj dalej ako táto smilnica dopadne .... ty su už iba hlas na ložko hodenej smilnice ... 


Chcem reagovať...
Pridané: 23:41 06.11 2013 Streda
******
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 439
Autor: Andre
11401
Príspevok sa načítava...

urcite stoji zato si to pozriet do konca,

http://www.prokrestany.cz/zpravy/index.htm


Chcem reagovať...
Pridané: 14:01 17.01 2014 Piatok
******
icon - Na tento príspevok zareagovali: 11409
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 1
Autor: crosbow
11409
Príspevok sa načítava...

Andre

to šialenstvo pod záštitou vatikánu a ich antikristov vo videu  (v 54 minúte) je neopisateľné...


Chcem reagovať...
Pridané: 19:27 17.01 2014 Piatok
******
icon - Príspevok bol upravený autorom. Pôvodný text, oprava 1
img
icon OFFLINE
icon Príspevkov: 439
l 1 r
© 2010 bibliaaty.sk
Načítavanie...